Zakupy przez internet

Poradnik dla początkujących - jak bezpiecznie kupować produkty Zepter online z dostawą do domu


 

zakupy online


Firma Zepter od lat organizuje bezpośrednie spotkania ze swoimi Klientami. Podczas prezentacji mają Państwo okazję zapoznać się z zaletami naszych produktów, poznać wszystkie ich zastosowania, a także osobiście przekonać się o ich jakości. Zazwyczaj spotykamy się z Państwem w naszych Biurach Regionalnych lub na prezentacjach w Państwa domach.

 

Sytuacja związana z pandemią mocno przeorganizowała nasze życie, także w kwestii zakupów. Częściej kupujemy online z szybką dostawą do domu. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie każdy biegle odnajduje się w zakupach internetowych, dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa poradnik, w którym krok po kroku pokazujemy jak prawdiłowo złożyć zamówienie przez  internet.

 

Pozostajemy do Państwa dyspozycji  i w razie dodatkowych pytań chętnie udzielimy wszelkich rad i wskazówek telefonicznie pod numerem 692-288-005


 

 

Zakupy online - od czego zacząć?

 

 

Pierwszym krokiem, który należy wykonać to rejestracja w programie  Zepter Club Live 100 co umożliwi dokonywanie zakupów w niższej cenie.

 

Wszystkie produkty będą dla Państwa dostępne ze spacialnymi cenami dla Klubowiczów.

 

Przystąpienie do klubu jest bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi wymogami.

 

Raz wypełniona deklaracja członkostwa w Klubie ZCL100 to zakupy w niższej cenie już zawsze!

 

Podczas każdych kolejnych zakupów wystarczy jedynie wpisać we właściwe pole kod Klubowicza, który zostanie Państwu nadany po rejestracji i każdy produkt będą mogli Państwo kupić w specjalnych cenach klubowych.

 

Szczegółowe informacje o zasadach działania klubu oraz deklaracja przystąpienia do Klubu ZCL100 znajduje się tutaj: Dołącz do Klubu Zepter

 

Wystarczy wypełnić powyższą deklarację i potwierdzić ja klikając w przycisk "Zarejestruj się" aby w pełni korzystać z przywilejów Klubowiczów Zeptera.

 

Przystąpienie do Klubu nie jest obowiązkowe - jeśli Państwo nie mają ochoty to nie ma potrzeby dołączania do ZCL100 - w takim przypadku obowiązywać będą regularne ceny podane przy każdym produkcie. 

 

Pierwsze zakupy

Wyszukiwanie produktu według kategorii

 

screen1

 

 


Aby wybrać produkt, który chcą Państwo kupić najpierw należy go odszukać w bazie sklepu. W tym celu należy najechać kursorem myszki na pole Produkty Zepter, które znajduje się na górze strony. Rozwinie się lista z dostępnymi kategoriami podzielonymi tematycznie.

 

Po najechaniu na wybraną kategorię rozwinie się kolejna lista z podkategoriami np Kuchnia i jadalnia / Patelnie.

 

Klikając w to pole otworzy się karta ze wszystkimi patelniami marki Zepter dostępnymi w sklepie online.


 

screen2

 


 

Produkty na każdej karcie ułożone są alfabetycznie lub pod względem pojemności/objętości zaczynając od produktów najmniejszych.

 

Wybieramy artykuł, który spełnia nasze wymagania i klikamy lewym przyciskiem myszki. Otworzy się karta informacyjna opisująca wybrany produkt.

 

Aby dokonać zakupu wystarczy kliknąć w zaznaczony czerwonym kolorem żółty baner zaznaczony na obrazku: Kup on-line

 

Po kliknięciu w link nastąpi automatycznie przeniesienie na kartę zakupową produktu Zepter International Poland, gdzie należy podać dane do wysyłki oraz wybrać formę płatności.

 


 

 

screen3

Screen Zepter international Poland karta zamówienia

 

 


Należy dokładnie wypełnić kartę zamówienia i sprawdzić czy nie ma błędów w adresie email i w numerze telefonu.

 

Jeśłi przesyłka ma być dostarczona na inny adres, należy zaznaczyć kwadrat z informajcą" Inny adres dostawy" znajduący się na dole karty.

 

Wybrany produkt jest teraz w Państwa koszyku, można jednak kontynuować zakupy i dodać kolejne produkty aby opłacić je wspólnie i otrzymać wszystko w jednej przesyłce.

 

W tym celu należy kliknąć w link: Wróć do wyboru produktów znajdujący się na dole karty zamówienia po lewej stronie.


 

screen4

Screen Zepter International Poland płatność

 

W lewej kolumnie wybieramy formę dostawy

 


Podczas wyboru formy płatności mamy do wyboru następnujące opcje:

  • kredyt: Inbank lub Alior Bank
  • przelew tradycyjny
  • płatność gotówką przy odbiorze
  • zapłać kartą/przelewem online: - w tej opcji wybierają Państwo swój bank z listy i dokonują szybkiego przelewu, można również błyskawicznie zapłacić za produkt poprzez BLIK. Obok gotówki przy odbiorze to najszybsza forma płatności

Jak widać możliwości zapłaty za wybrane produkty jest wiele - wystarczy wybrać opcję, która najbardziej Państwu odpowiada.

 

Ostatnim krokiem jest przejście na stronę: Podsumowanie zamówienia, gdzie raz jeszcze sprawdzamy czy wszystkie dane są poprawne.


 

Wszystkie przesyłki doręczone zostaną przez firmę kurierską na wskazany podczas składania zamówienia adres lub do wybranego automatu Paczkomat.

 

Brawo, zamówienie zostało złożone!

 

To już cały proces zamawiania artykułów i produktów Zepter przez internet.

 

Mamy nadzieję, że nasz poradnik okazał się pomocny i od dziś zakupy online będą łatwe, szybkie i przyjemne.

 

Przypominamy również, że wszystkie produkty mogą Państwo kupić również w systemie ratalnym. Więcej informacji znajdą Państwo tutaj: RATY

 

Jeśli momo wszystko preferują Państwo kontak telefoniczny z przedstawicielem to zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego.

 

Porozmawiamy o interesujących Państwa produktach oraz załatwimy wszelkie formalności związane z zakupem telefonicznie.

 

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji i chętnie pomożemy rozwiązać wszelkie problemy.

 

Kontakt: 692-288-005

 

 

 

OFICJALNY PRZEDSTAWICIEL ZEPTER W POZNANIU  

telefon 692-288-005

 

 Sklep firmowy Zepter i Bioptron - POZNAŃ ul. Dąbrowskiego 9/11

 

 

 

Nowa oferta w przygotowaniu