SERWIS ZEPTER POZNAŃ

Informujemy, że punkt przyjęć serwisowych produktów marki Zepter w Poznaniu od maja 2021 roku mieści się przy ulicy Dąbrowskiego 9/11  obok poczty ( punkt przeniesiony z ulicy Mickiewicza)

 

Serwis oraz Biuro Regionalne w Poznaniu należą do firmy Zepter International Poland Sp. z o.o

 

Pomoc w serwisie i naprawie produktów Zepter

 

Jako Przedstawiciel i Manager Sprzedaży firmy Zepter w Poznaniu zapraszam do kontaktu telefonicznego osoby zainteresowane naprawą produktów Zepter oraz Bioptron. Zapewniam kompleksową pomoc, doradztwo oraz przekazanie uszkodzonego sprzętu do serwisu centralnego firmy Zepter. Zamówię w Państwa imieniu części eksploatacyjne - filtry wymienne do oczyszczaczy wody i powietrza, a także inne akcesoria serwisowe.

 

Pomogę zorganizować w dogodnym dla Państwa terminie bezpłatny przegląd urządzeń takich jak lampa Bioptron PRO1, Medall i Compact, czy pokrywa szybkowarowa Syncro-Clik.

 

Zepter Serwis Poznań - Kontakt z przedstawicielem

 

Maria Nowak - 692-288-005

 

Oferuję swoją pomoc i posprzedażowe wsparcie techniczne - jeśli mają Państwo pytania lub wątpliwości związane z właściwym korzystaniem z produktów Zepter służę radą. Jestem przedstawicielem firmy Zepter w Poznaniu, który posiada ponad 20 letnie doświadczenie jako przedstawiciel i manager sprzedaży, doskonale znam wszystkie produkty i z chęcią pomogę rozwiązać Państwa problemy.

 

 

  Zepter nowości    |

 

  Aktualne promocje   |

 

 

Odświeżanie naczyń kuchennych

Polerowanie i szlifowanie garnków

Kilkunastoletnie garnki i patelnie znów mogą wyglądać jak nowe. Dzięki usłudze polerowania Państwa naczynia będą wyglądać jak nowe. Ponadto istnieje możliwość polerowania pozostałych produktów ze stali Zepter, takich jak choćby sztućce, tace, durszlaki, czajniki, wazy i patery.

 

 

Naprawa garnków Zepter

 

Poza polerowaniem istnieje możliwość zlecenia usługi prostowania uchwytów i rantów, a także usuwania wgnieceń naczynia.

 

Więcej informacji oraz ceny usług polerskich oraz naprawy produktów świadczonych przez serwis Zepter uzyskać mogą Państwo telefonicznie pod numerem 692-288-005
 

Zepter Club Live 100

Dołącz do klubu i korzystaj z przywilejów

Zepter BizzClub

Kupuj produkty Zepter w cenach klubowych! Dołącz do klubu Zepter Bizz Club i korzystaj z wyjątkowych cen oraz specjalnych rabatów oraz przywilejów przygotowanych specjalnie dla klubowiczów marki Zepter.

Przystąpienie do Klubu Zepter jest całkowicie darmowe, a członkostwo nie niesie za sobą żadnych wymagań zakupowych, a jedynie korzyści.

 


Prezentacje Zepter

Poznaj produkty Zepter

Indywidualne prezentacje

Poznanie możliwości oraz zapoznanie się z działaniem oraz najważniejszymi cechami produktu przed zakupem pozwala na najlepszy wybór.Dzięki spotkaniom organizowanym w biurze....


SERWIS ZEPTER POZNAŃ Dąbrowskiego 9/11

Czynny od poniedziałku do piątku od 10:00 do 17:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00

 


Kontakt z przedstawicielem Zepter w Poznaniu: 692-288-005

 

Serwis oraz Biuro Regionalne w Poznaniu należą do firmy Zepter International Poland Sp. z o.o

 

 

 

OFICJALNY PRZEDSTAWICIEL ZEPTER W POZNANIU  

telefon 692-288-005

 

 Sklep firmowy Zepter i Bioptron - POZNAŃ ul. Dąbrowskiego 9/11

 

 

 

Nowa oferta w przygotowaniu