Zepter Bizz Club rejestracja

 

Zepter BizzClub – Twój klub przywilejów

 

Jako BizzClub Partner masz dostęp to wielu korzyści bez żadnych zobowiązań, dlatego zarejestruj się już dziś i poleć Klub Zepter znajomym otrzymując premię nawet do 10% ich pierwszego zakupu. Zbuduj własną sieć Partnerów i otrzymuj prowizję od ich sprzedaży. Kupuj taniej i sprzedawaj wtedy, kiedy masz czas i ochotę bez żadnych zobowiązań. Żadnych wymogów - same przywileje. Kliknij w link poniżej i dołącz do Klubu Zepter.

 

 

Kliknij tutaj aby dołączyć teraz do Zepter BizzClub

 

Tylko teraz wyjątkowa oferta przeznaczona dla Klubowiczów Zepter

 

Zapisz się do Zepter BizzClub i odbierz specjalny kod rabatowy uprawniający do zakupu z rabatem do 30% na cały asortment ( nie dotyczy części serwisowych i produktów eksploatacyjnych ) Zapisać się do Klubu Zepter oraz złożyć zamówienie mogą Państwo również telefonicznie: 692-288-005

 

Przykładowe upusty dla nowych Klubowiczów z jednorazowym kodem rabatowym, który otrzymają Państwo telefonicznie pod numerem 692-288-005

 

Lampy Bioptron - 30% | Garnki i patelnie - 30% | Filtry powietrza - 27% | Filtry do wody od -24 do - 30% | Okulary z fulerenem -30%

 

Zepter kod rabatowy


Kupuj  taniej - Im wyższa wartość zamówienia tym niższa cena
  •  Kupując jedncześnie kilka produktów obniżasz ich cenę. Kupując on-line wartość koszyka jest automatycznie przeliczana po dodaniu kolejnych produktów, zamawiając telefonicznie również przysługuje Ci specjalny rabat.
Zacznij sprzedawać - Zyskaj premię od każdej sprzedaży i pośrednictwa
  • Zyskaj premię od każdej sprzedaży, możesz pracować kiedy chcesz i jak chcesz, każde zakupy z Twojego polecenia nagrodzone zostaną właściwą premią od sprzedaży.
Zbuduj swoją sieć - Zarabiaj do 10% premii za zakupy Twoich Partnerów
  • Zapisz nowych partnerów do BizzClub w dowolnej lokalizacji Zepter na całym świecie i zarabiaj do 10% premii za ich zakupy. Nowi partnerzy będą mieli takie same korzyści jak Ty.

 

Będąc zarejestrowanym Klubowiczem otrzymasz specjalne konto w systemie, gdzie będziesz mógł dokonywać zakupów interesujacych Cię produktów w specjalnych cenach, sprzedawać produkty Zepter bez wychodzenia z domu ( całość odbywa się automatycznie, a produkty trafiają do kupującego z magazynu centralnego Zepter ) bedziesz mógł także zapraszać swoich znajomych wysyłając im specjalne zaproszenia do Klubu BizzClub budując tym samym własną sieć.


 

Zepter BizzClub Partner to sprawdzony model biznesowy. Możesz dołączyć kiedy chcesz bez żadnych wymagań bądź inwestycji. W każdej chwili możesz też zrezygnować w członkostwa w klubie.

 

Już teraz w niecałe dwie minuty możesz dołączyć do ponad 100 000 Konsultantów Zepter na całym świecie, kupować w obniżonych cenach i sprzedawać zyskując przy tym prowizję gdziekolwiek jesteś. Nie jesteś w żaden sposób ograniczony terytorialnie - możesz kupować i sprzedawać produkty Zepter w każdym kraju.

 

Tworząc własną sieć Bizz Partnerów otrzymujesz prowizję od ich sprzedaży. Wystarczy wysłać zaproszenie lub zapisać osoby przez Ciebie zrekrutowane i gotowe.

 

Zakupy jako Bizz Club Partner - To się opłaca

 

Nawet jeśli planowane są jedynie okazjonalne zakupy to i tak warto dołączyć do klubu Zepter, ponieważ dzięki uczestnictwu w programie będzie możliwość robienia zakupów w niższych cenach. Regularnie organizowane zniżki i rabaty dla Klubowiczów sięgają nawet 30% co przy zakupie na przykład jednego z urządzeń Bioptron ma niebagatelne znaczenie.

 

Ponadto Członkowie Zepter Club jako pierwsi informowani są o wydarzeniach i specjalnych promocjach, a część z nich organizowana jest jedynie dla Klubowiczów.

 

Firma Zepter regularnie organizuje konferencje i wykłady, które prowadzone są przez lekarzy, dietetyków czy szefów kuchni, warto więc uczestniczyć w takich spotkaniach on-line i poszerzać swoją wiedzę z zakresu zdrowego trybu życia.

 

A to jeszcze nie koniec przywilejów dla uczestników Klubu Zepter.

 

 

Dołącz do Bizz Club Zepter


Jak zapisać się do Klubu Zepter Bizz Club?

 

Przystąpienie do klubu Zepter BizzClub odbywa się poprzez wypełnienie krótkiej deklaracji chęci uczestnictwa w programie na stronie internetowej organizatora, Wystarczy kliknąć w jeden z banerów na tej stronie lub w specjalny link pod którym można zapoznać się z regulaminem, a następnie zapisać się do klubu przez internet co potrwa mniej więcej 2 minuty: Dołącz do Zepter Bizz Club

 

Jeśli jednak wolą Państwo skontaktować się z przedstawicielem handlowym i dopytać o szczegóły oraz zgłosić chęć uczestnictwa telefoniczne prosimy o kontakt pod numerem: 692-288-005


 

Warunki przystąpienia do Zepter BizzClub

 

Aby przystąpić do Klubu Zepter Bizz Club należy zapoznać się z regulaminem dostępnym na stronie internetowej organizatora lub na formularzu papierowym dostępnym w biurach firmy, a także u przedstawicieli handlowych.

 

Do klubu można przystąpić w dowolnym momencie. również rezygnację z chęci dalszego uczestnictwa w Klubie Zepter można złożyć w dowolnym momencie.

 

Obecność w Klubie nie wiąże się z żadnymi wymaganiami zakupowymi ani inwestycjami.

 

Kliknij tutaj i dołącz do Zepter BizzClub już teraz!

 

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń i dowiedz się więcej: 692-288-005

 

 

OFICJALNY PRZEDSTAWICIEL ZEPTER W POZNANIU  

telefon 692-288-005

 

 Sklep firmowy Zepter i Bioptron - POZNAŃ ul. Dąbrowskiego 9/11

 

 

 

Oferta na jednorazowy zakup dla nowych Klubowiczów lub osób, które w ostatnim czasie nie dokonywały zakupów na cały asortyment z rabatem nawet do 30%

 

nie dotyczy produktów eksploatacyjnych*

 

Zadzwoń aby otrzymać specjalny kod rabatowy: 692-288-005