Zepter Club Live 100


 

  • ATRAKCYJNE CENY KLUBOWE NA WSZYSTKIE PRODUKTY
  • DARMOWE PRZYSTĄPIENIE DO KLUBU
  • BRAK PROGÓW ZAKUPOWYCH
  • DODATKOWE PREMIE PIENIĘŻNE ZA POLECENIE
  • SPECJALNE WARSZTATY EDUKACYJNE I KULINARNE
  • ŻADNYCH WYMAGAŃ SAME KORZYŚCI

Dołącz do grona Klubowiczów już dziś!

 


 

dołącz do klubu

Czym jest program Zepter Club Live 100

 

Zepter Club Live 100 lub inaczej ZCL100 to przygotowany przez firmę Zepter program rabatowy oferujący atrakcyjne zniżki i upusty dla uczestników, którzy wyrazili chęć przystąpienia do Klubu, które jest bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi wymaganiami zakupowymi,

 

Nawet jeśli będą robili Państwo jedynie okazjonalne zakupy to i tak warto dołączyć do klubu Zepter, ponieważ dzięki uczestnictwu w programie będą mieli Państwo możliwość robienia zakupów w niższych cenach. Regularnie organizowane zniżki i rabaty dla Klubowiczów sięgają nawet 30% co przy zakupie na przykład jednego z urządzeń Bioptron ma niebagatelne znaczenie.

 

Ponadto Członkowie Zepter Club jako pierwsi informowani są o wydarzeniach i specjalnych promocjach, a część z nich organizowana jest jedynie dla Klubowiczów.

 

Firma Zepter regularnie organizuje konferencje i wykłady, które prowadzone są przez lekarzy, dietetyków czy szefów kuchni, warto więc uczestniczyć w takich spotkaniach on-line i poszerzać swoją wiedzę z zakresu zdrowego trybu życia.

 

Poleć Zepter Club Live 100 i zgarnij premię pieniężną!

 

Poza zakupami w korzystniejszych cenach istnieje możliwość zdobycia specjalnej premii za polecenie Klubu Zepter kolejnym osobom.

 

Skuteczne polecenie to prawidłowo złożona deklaracja przez osoby z Państwa polecenia.

 

Mogą Państwo zdobyć nawet 10 % wartości zamówienia zawartej przez poleconego Klienta.

 

A to jeszcze nie koniec przywilejów dla uczestników Klubu Zepter.

 

 

ZCL100


Jak zapisać się do Klubu Zepter?

 

Przystąpienie do klubu Zepter Club Live 100 odbywa się poprzez wypełnienie deklaracji chęci uczestnictwa w programie ZCL100 na stronie internetowej, w biurze firmy Zepter lub przez przedstawiciela handlowego marki Zepter.

 

Na końcu artykułu znajdą Państwo specjalny link pod którym można zapoznać się z regulaminem, a następnie zapisać się do klubu przez internet.

 

Jeśli jednak wolą Państwo skontaktować się z przedstawicielem handlowym i dopytać o szczegóły oraz zgłosić chęć uczestnictwa telefoniczne prosimy o kontakt pod numerem: 692-288-005


 

Warunki przystąpienia do Klubu ZCL100

 

Aby przystąpić do Klubu ZCL100 należy zapoznać się z regulaminem dostępnym na stronie internetowej organizatora lub na formularzu papierowym dostępnym w biurach firmy, a także u przedstawicieli handlowych.

 

Do klubu można przystąpić w dowolnym momencie. również rezygnację z chęci dalszego uczestnictwa w Klubie Zepter można złożyć w dowolnym momencie. W tym celu należy przesłać stosowne oświadczenie z wypowiedzeniem umowy uczestnictwa organizatorowi.

 

 

Kliknij tutaj i dołącz do Zepter Club Live 100 już teraz!

 

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń i dowiedz się więcej: 692-288-005

 

 

OFICJALNY PRZEDSTAWICIEL ZEPTER W POZNANIU  

telefon 692-288-005

 

 Sklep firmowy Zepter i Bioptron - POZNAŃ ul. Dąbrowskiego 9/11