Porcelana Zepter

 

PORCELANA ZEPTER

Najwyższa jakość i wyrafinowana elegancja

 

Z dumą przedstawiamy Państwu wyjątkową kolekcję porcelany Zepter Porcelain Collection wykonanej zgodnie z oryginalną metodą produkcji.

Troska o najdrobniejsze szczegóły podczas ręcznego nakładania złotych elementów zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów.

 


 

Sztuka zrodzona w ogniu

Najwyższej klasy zastawa stołowa

 

W porównaniu do standardowego procesu produkcji porcelany w którym każdy z etapów produkcji wykonywany jest w procesie odlewania ciśnieniowego porcelana Zepter tworzona jest przy użyciu odmiennych metod. W trakcie wypału dekoracji wyszkliwych naczynie wypalane jest w temperaturze 1250 stopni, dzięki czemu kolor przesiąka do stopionego szkliwa i w ten sposób osiąga niepowtarzalny blask. Kolejnym etapem jest wypalanie dekoracji naszkliwych w temperaturze 840 stopni, a motywy dekoracyjne w kolekcjach Royal, Imperial oraz Black&White nakładane są ręcznie. Etapem końcowym jest ręczne malowanie złotych elementów za pomocą 22 karatowego złotego rozcieńczalnika. Również uchwyty oraz brzegi malowane są wyłącznie ręcznie.

 

Black & White Zepter

 

Zepter Cobalt

 

porcelana

 

Wyjątkowe zestawy porcelany Zepter Porcelain Collection

 

Firma Zepter przygotowała trzy główne kolekcje porcelany: Royal Gold, Imperial Gold oraz Black & White które tworzą siedem wspaniałych serii składających się z dziewiętnastu pojedynczych elementów. Poza gotowymi zestawami mogą Państwo tworzyć swoje własne kolekcje według własnego uznania i indywidualnych potrzeb.

 

Każdy zestaw obiadowy mogą Państwo rozszerzyć o wspaniały zestaw kawowy, a także o elementy dodatkowe: talerze, spodki, półmiski, salaterki, solnicznki etc.

 

Służymy radą i pomocą w tworzeniu zestawów skrojonych według Państwa potrzeb.

 

Zepter imperial Gold

talerz black&white

 

Twarda porcelana

 

Kolekcja Zepter Porcelain w całości wytwarzana jest z porcelany twardej ( wysoka zawartość kaolinu z domieszką kwarcu i skalenia ) dzięki czemu jest bardziej odporna na zarysowania. W trybie łagodnym można ją myć w zmywarce, jednak zalecamy używanie łagodnych środków do czyszczenia oraz mycie ręczne. Właściwa dbałość o porcelanę pozwoli cieszyć się nią przez długie lata.

 

Z uwagi na zastosowanie w produkcji płynnego stopu złota nie należy używać porcelany w kuchenkach mikrofalowych.

 

Kolekcje porcelany Zepter

Luksusowa zastawa stołowa - Oferta Zepter Porcelain Collection

 

 

 

 

Pokaż filtry

 

OFICJALNY PRZEDSTAWICIEL ZEPTER W POZNANIU  

telefon 692-288-005

 

 Sklep firmowy Zepter i Bioptron - POZNAŃ ul. Dąbrowskiego 9/11

 

 

 

Nowa oferta w przygotowaniu