Zepter nowości 2022

Kliknij na wybrane zdjęcie nowości aby dowiedzieć się więcej o produkcie

 

Myion PINK i Myion Z PRO

Myion PINK i Myion Z PRO

Myion PRO oraz Myion PINK to dwa nowe urządzenia przenośne do oczyszczania powietrza. Osobiste jonizatory powietrza generują nawet 20 milionów jonów ujemnych na centymetr sześcienny, uwalniając otaczające nas powietrze od zanieczyszczeń. Urządzenia są lekkie i niesłyszalne, ładowane kablem micro USB

Elim.Odor

Elim.Odor

Preparat eliminujący nieprzyjemne zapachy do urządzenia Therapy Air Ion. Zapewnia długotrwałą świeżość. Produkt może być stosowany także do usuwania przykrych zapachów z tkanin takich jak choćby firany, dywany, a nawet tapicerka samochodowa, świetnie radzi sobie również jako środek czyszczący, eliminujący plamy i zabrudzenia.

Oczyszczacz Therapy Air Smart

Oczyszczacz Therapy Air Smart

Najnowszy oczyszczacz powietrza matki Zepter - Therapy Air Smart to doskonały system filtracyjny z trójwarstwowym filtrem 360 stopni do domu i do pracy. Wbudowany generator jonów ujemnych generujący około 5 milionów jonów ujemnych na cm3 oraz szczelnie zamknięty wewnątrz obudowy filtra sterylizator UV-C 

Słuchawka prysznicowa Lotus

Słuchawka prysznicowa Lotus

Głowica prysznicowa Zepter Lotus dostępna jest w dwóch kolorach: srebrnym i białym. Lotus zawiera w sobie specjalne filtry oczyszczające wodę z metali ciężkich, a także z chloru. Dzięki wykonanym w sicie wylotowym słuchawki Lotus 280 mikrootworom uzyskać można do trzech razy większe ciśnienie wody.

Materac klasy Premium

Materac klasy Premium

Właściwa regeneracja i efektywny wypoczynek mają niebagatelne znaczenie i wpływ na to, jak funkcjonujemy w ciągu dnia. Jeśli cenią sobie Państwo doskonałą jakość to Quanomed z pewnością spełni Państwa wymagania. Materace Quanomed wykonane są z najwyższej jakości naturalnego lateksu z drzewa kauczukowego Hevea Brasiliensis, który posiada niezwykłe właściwości fizyczne, higieniczne i mikrobiologiczne.

ZeptAir Nebulizator

ZeptAir Nebulizator

Przenośny nebulizator siatkowy Zepter ZeptAir to niewielkie i poreczne urządzenie, które zawsze moga mieć Państwo przy sobie. ZeptAir Novel Micro Mesh Disc wibruje z prędkością ultradźwiękową tworząc nanocząsteczki aerozolu, które błyskawicznie docierają do oskrzeli zamiast zatrzymywać się w górnej części układu oddechowego. Nebulizator ZeptAir dostarcza do 0,9 ml leku na minutę, dzięki czemu zabiegi aerozlolowe mogą być jeszcze krótsze.

Noże Felix

Noże Felix

Wysokiej klasy materiały i doskonałe wykonanie to kluczowe cechy noży Felix Solingen. Ręcznie wykonane noże Felix Solingen kute z jednego kawałka stali zanim trafią do Państwa kuchni podlegają aż 45 etapom specjalistycznej obróbki. Teraz oferta firmy Zepter rozszeżona została o dwie kolejne linie noży: Olive Wood - noże z rękojeścią z drzewa oliwnego oraz Oak Wood - noże z rękojeścią z drzewa dębowego.

 

 

OFICJALNY PRZEDSTAWICIEL ZEPTER W POZNANIU  

telefon 692-288-005

 

 Sklep firmowy Zepter i Bioptron - POZNAŃ ul. Dąbrowskiego 9/11

 

 

 

Oferta na jednorazowy zakup dla nowych Klubowiczów lub osób, które w ostatnim czasie nie dokonywały zakupów na cały asortyment z rabatem nawet do 30%

 

nie dotyczy produktów eksploatacyjnych*

 

Zadzwoń aby otrzymać specjalny kod rabatowy: 692-288-005