Bezpośredni kontakt z doradcą klienta, możliwość zadawania pytań dotyczących interesujących produktów daje Państwu pewność właściwego wyboru.

 

Prezentacje produktów Zepter

w Poznaniu


 

Poznanie możliwości oraz zapoznanie się z działaniem oraz najważniejszymi cechami produktu przed zakupem pozwala dokonać państwu optymalnego wyboru.

 

Podczas bezpośrednich, indywidualnych prezentacji organizowanych w salonie firmy Zepter w Poznaniu mają Państwo okazję zapoznać się ze wszystkimi zaletami naszych produktów, szczegółowo poznać zastosowania, a także osobiście przekonać się o ich najwyższej jakości.

 

Jeśli chcą Państwo dokładnie poznać produkty marki Zepter i osobiście przekonać się jak działają w praktyce serdecznie zapraszam na prezentację.

 

Na spotkaniu z przedstawicielem Zepter poznają Państwo takie produkty jak choćby lampy Bioptron, kolekcję naczyń Masterpiece, w skład której wchodzą garnki i patelnie ze stali szlachetnej, system próżniowy VacSy, filtry do oczyszczania wody i powietrza, czy urządzenia gospodarstwa domowego, takie jak blender Artmix Pro, wyciskarka wolnoobrotowa czy wielofunkcyjny mikser MixSy.

 

Zaprezentuję Państwu wysokiej klasy, produkowane w Szwajcarii kosmetyki, najnowocześniejsze okulary fulerenowe  HyperLight Optics, ręcznie zdobioną, ekskluzywną porcelanę oraz pozostałe produkty.  Zepter sukcesywnie rozszerza swoją ofertę o produkty dla zdrowia i urody, a najwyższa jakość i troska o każdy szczegół jest dla nas najwazniejsza.

 

35 lat obecności na światowych rynkach oraz 30 lat firmy Zepter w Polsce, liczne grono zadowolonych Klientów są świadectwem Państwa uznania dla najwyższej jakości naszych produktów.

 

Spotkanie odbędzie się w salonie firmy Zepter International Poland w Poznaniu, w dogodnym dla Panstwa terminie.

 

Zepter Poznań - Biuro Regionalne, ulica Dąbrowskiego 9/11

Aby umówić się na indywidualne spotkanie proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 692-288-005

 

 

 

OFICJALNY PRZEDSTAWICIEL ZEPTER W POZNANIU  

telefon 692-288-005

 

 Sklep firmowy Zepter i Bioptron - POZNAŃ ul. Dąbrowskiego 9/11

 

 

 

Nowa oferta w przygotowaniu