Garnki Zepter

Garnki Zepter

Sklep online | Promocje | Raty | Pomoc w wyborze - 692-288-005

 

Garnki Zepter od lat postrzegane są jako produkty najwyższej jakości. Mówi się i słusznie, że to garnki na długie lata i kto raz je kupi pozostanie im wierny na całe życie. Nowoczesna technologia i najlepsze materiały użyte przy ich produkcji to gwarancja najwyższej jakości. Firma Zepter zapewnia bezpłatną, 30 letnią gwarancję produktów wykonanych z niezrównanego metalu firmy Zepter w przypadku stwierdzenia wad materiałowych lub produkcyjnych.

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się najważniejszymi informacjami dotyczącymi naczyń kuchennych Zepter. W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Przypominamy również, że istnieje możliwość skompletowania indywidualnego zestawu garnków, dopasowanego do Państwa potrzeb. Możliwe są również zakupy na raty, w systemie Rentall oraz w formie przedpłat. Więcej informacji uzyskają Państwo telefonicznie: 692-288-005 

 


Wszystkie dostępne w sprzedaży garnki Zepter znajdą Państwo na dole strony.


 

Poznaj wyjątkowe garnki Zepter

 

Naczynia Zepter produkowane są ze znakomitego, wytrzymałego i odpornego na korozję i utlenianie metalu AISI 316L Materiał ten wykorzystywany do produkcji garnków i patelni Zepter jest dużo droższy niż standardowa stal nierdzewna. Jego wyjątkowość to nie tylko bardzo duża trwałość i odporność na wysokie temperatury czy zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, ale również równomierne rozprowadzanie temperatury oraz jej utrzymywanie, dzięki czemu jedzenie ogrzewane jest równomiernie i się nie przypala.

 

Dzięki jednolitej strukturze oznaczającej się poprzez brak porowatości materiał nie pochłania zapachów. Stal Zepter jest materiałem neutralnym, który nie wywołuje reakcji alergicznych i nie wchodzi w reakcje z jedzeniem. Podczas normalnego, zgodnego z przeznaczeniem użytkowania jest praktycznie niezniszczalny.

 

 

Warto wspomnieć, że z tego samego metalu co garnki marki Zepter wytwarzane są narzędzia chirurgiczne i elementy biżuterii.

 

Wszystkie obecnie sprzedawane garnki działają na płycie indukcyjnej - więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w artykule Zepter a indukcja na blogu.

 

Zestaw garnków Zepter


Gotowanie wielopoziomowe

 

Garnki marki Zepter można wykorzystać w systemie Zepter Multisystem -  wielopoziomowego, zintegrowanego systemu gotowania posiłków w kształcie piramidy.

 

Możliwe jest przygotowywanie 2-3 posiłków jednocześnie na jedym źródle ciepła.

 

Dzięki systemowi Zepter Multisystem oszczędzają Państwo czas i pieniądze, a co najważniejsze także zdrowie. Nigdy nie jest za późno na zmiany.

 

Szczegółowe informacje na temat zastosowanych technologii, możliwości wykorzystania, sposobów gotowania bez wody i smażenia bez tłuszczu, a także inne przydatne informacje zebrane w jednym obszernym artykule znajdą państwo tutaj: Co wyróżnia naczynia kuchenne Zepter

 


 

Akutermiczne dno

 

Kolejnym z wyznaczników najwyższej jakości garnków i patelni Zepter jest specjalnie zaprojektowane akutermiczne dno. To opatentowana metoda zdrowego przygotowywania posiłków. Dno wykonane jest z trzech warstw metalu: indukcyjnego i akumulująco/przewodzącego. Warstwy są kompresowane na etapie produkcji prasą o nacisku 2000 ton. Śmiało można powiedzieć, że dno naczyń Masterpiece jest niezniszczalne.

 

Akutermiczne dno najpierw kumuluje energię, a następnie równomiernie przenosi ją na cale naczynie. Warto też wspomnieć o specjalnie zaprojektowanych uchwytach, które się nie nagrzewają, dzięki czemu są bezpieczne dla użytkownika. Do temperatury 180 stopni można z nich korzystać również przygotowując potrawy w piekarniku. Zepter nie stosuje żadnych dodatkowych powłok zewnętrznych, które mogą ulec przypadkowemu uszkodzeniu.

 

Niektóre garnki marki Zepter poddane zostały specjalnemu procesowi chemicznemu, dzięki któremu wzmożona jest koncentracja chromu na powierzchni dna naczynia. Technologia ta nosi nazwę Ultimate Resistant Aplication, w skróce URA Dzięki zastosowaniu technologii URA powierzchnia dna naczynia jest jeszcze bardziej odporna na korozję, a przywieranie żywności jest ograniczone do minimum. Jednolita powierzchnia dna garnków Zepter URA stanowi więc integralną część naczynia, której nie da się odseparować.

 

Specjalnie zaprojektowana pokrywa

 

Idealne wyprofilowanie brzegów pokrywy  oraz garnków Zepter tworzy podczas gotowania uszczelkę z pary wodnej, która hermetycznie zamyka naczynie. Para wodna nie wydostaje się z naczynia, pozostają tam też wszystkie cenne składniki odżywcze. Ścianki naczynia nagrzewają się wolniej niż dno. Z powodu różnicy temperatur para wodna najpierw unosi się w kierunku pokrywy, a następnie skroplona wraca na dno.

 

Wskaźnik temperatury

 

Dzięki termokontrolerowi zamontowanemu na pokrywie garnka proces gotowania jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Kierując się odczytem wskaźnika przygotują Państwo żywność w niższych temperaturach, zachowując więcej wartości odżywczych, oraz oszczędzając energię.

 

Czytelne kolorowe pola informują nas o zakresach temperatur. Pole żółte do podgrzewania, pole zielone do wymaganej temperatury, pole czerwone informuje nas o przegrzaniu. Ponadto kontroler Zepter pozwala na wybór pomiędzy suchym a mokrym trybem gotowania.

 

Certyfikaty

 

Garniki Zepter to produkty bezpieczne w kontakcie z żywnością, co potwierdzają poniższe certyfikaty

 

Deklaracja zgodności z Dyrektywami:

  • 1935/04/EC i  EU 10/2011 - deklaracja potwierdzająca , że użyte materiały i wyroby są przeznaczone do kontaktu z żywnością
  • 2023/06/EC - deklaracja potwierdzająca  zgodność z dobrą praktyką produkcyjną w odniesieniu do materiałów do kontaktu z żywnością,
  • 2011/65/EU - deklaracja potwierdzająca zgodność zastosowania ograniczeń dotyczących substancji niebezpiecznych.
Bezpieczne zakupy

 

Garnki, patelnie i pozostałe naczynia kuchenne firmy Zepter od wielu lat uchodzą na produkty najwyższej jakości. Wysoka jakość wykonania i użyte podczas produkcji garnków Zepter materiały to gwarancja nienagannego działania przez wiele lat.

 

Niestety od czasu do czasu pojawiają się na rynku produkty na pierwszy rzut oka podobne do naczyń Zeptera, jednak z wysoką jakością i wytrzymałością mają niewiele wspólnego. Czasami super okazja może się okazać próbą oszustwa i stratą pieniędzy przez kupującego.

 

Zestaw garnków Zepter

W oficjalnej sprzedaży Zepter dostępne są tylko i wyłącznie zestawy garnków Zepter takie jak poniżej: ( stan na kwiecień 2023 roku )

 Naczynia kuchenne Zepter mają kilka charakterystycznych cech, które szczegółowo opisaliśmy tutaj: Jak rozpoznać oryginalne garnki Zepter

 

Aby oszczędzić sobie problemów z zakupami z niepewnego źródła warto skontaktować się z oficjalnym doradcą Klienta firmy Zepter.

 

Jako autoryzowany przedstawiciel i dystrybutor produktów marki Zepter służę Państwu radą i pomocą w każdej sprawie – pomogę dobrać produkty i stworzyć indywidualny komplet garnków dopasowany do Państwa potrzeb, doradzę w kwestiach technicznych, przygotuję ofertę ratalną oraz pomogę w przypadku pytań lub wątpliwości podczas zakupów on-line przez internet.

 

Mieszkańców Wielkopolski zapraszam na indywidualne, niezobowiązujące spotkanie w salonie firmy Zepter w Poznaniu podczas którego szczegółowo omówię i zaprezentuję produkty Zepter oraz odpowiem na Państwa wszelkie pytania.

 

Garnki Zepter cena

Ile kosztuje komplet garnków Zepter oraz pojedyncze naczynia kuchenne z najnowszej kolekcji Z-Line

 

Poniżej znajdują się wszystkie aktualnie oferowane w sprzedaży garnki oraz zestawy garnków Zepter. Przy każdym produkcie widnieje cena regularna, a także cena klubowa. Aby kupić produkty Zepter w specjalnych cenach dla Klubowiczów wystarczy dołączyć do Klubu ZCL100 wypełniając proste zgłoszenie. Od tej chwili wszystkie produkty będą mogli Państwo kupować w specjalnych cenach. Poza tym na Klubowiczów czekają dodatkowe profity.

 

Przystąpienie do Klubu jest całkowicie bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi wymaganiami zakupowymi. Więcej informacji o Klubie ZCL100 oraz link do  formularza rejestracyjnego dostępny jest tutaj: Dołącz do Klubu Zepter

 


Przypominamy również, że CENA MOŻE BYĆ JESZCZE NIŻSZA !!!

Na końcową cenę wpływa między innymi łączna wartość zamówienia, bardzo prosty system rekomendacji oraz inne formy promocji, które szczegółowo przedstawię Państwu telefoniczne pod numerem 692-288-005

Pokaż filtry

 

OFICJALNY PRZEDSTAWICIEL ZEPTER W POZNANIU  

telefon 692-288-005

 

 Sklep firmowy Zepter i Bioptron - POZNAŃ ul. Dąbrowskiego 9/11

 

 

 

Nowa oferta w przygotowaniu