Wideo poradniki ZEPTER TV

 

 Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z materiałem wideo przygotowanym przez firmę Zepter International Poland. Znajdą tu Państwo ciekawe poradniki, filmy instruktażowe i edukacyjne przedstawiające produkty i urządzenia Zepter.

 

Zamieszczamy również konferencje on-line oraz interesujące webinary prowadzone przez specjalistów z różnych dziedzin. Można tu obejrzeć porady i wykłady prowadzone przez lekarzy, dietetyków czy specjalistów medycyny estetycznej.

 


 


Co nowego

Poznaj nowe produkty marki Zepter wprowadzone do sprzedaży. Wszystkie nowości znajdą Panstwo tutaj: Zepter Nowości

 

Głowica prysznicowa Lotus z systemem filtrowania wody

 

Zapraszamy na prezentację innowacyjnego produktu jakim jest słuchawka natryskowa Lotus firmy Zepter oferowana w dwóch kolorach: srebrnym oraz białym. Zepter Lotus to nie tylko słuchawka prysznicowa, ale również wysokiej klasy filtr oczyszczający wodę, a także  zatrzymujący nierozpuszczone związki znajdujące się w wodzie. Lotus posiada również wielowarstwowy filtr zatrzymujący związki rozpuszczone takie jak chlor oraz szkodliwe bakterie.

 

Słuchawka Lotus posiada aż 280 wypalanych laserowo mikrootworów  w sicie wylotowym wykonanym ze stali szlachetnej, dzięki czemu ciśnienie zwiększa się 3-4 razy w porównaniu ze standardowymi słuchawkami natryskowymi. Dzięki rozpylaczowi z mikroperforacją oszczędność wody może wynieść nawet do procent.

 

 


Luksusowe materace i poduszki Quanomed

 

Quanomed - materace i poduszki klasy premium, czyli zdrowy i komfortowy sen. Zapraszay na kolejny webinar przygotowany przez firmę zepter podczas którego poznają Państwo najnowsze produkty Zepter - wyjątkowe materace i poduszki klasy premium. Quanomed - najwyższa jakość i najlepsze rozwiązania w trosce o ideany odpoczynek i zdrowy sen,

 

 

 

OFICJALNY PRZEDSTAWICIEL ZEPTER W POZNANIU  

telefon 692-288-005

 

 Sklep firmowy Zepter i Bioptron - POZNAŃ ul. Dąbrowskiego 9/11

 

 

 

Nowa oferta w przygotowaniu