Sprzęt AGD Zepter

 

Filmy wideo poświęcone produktom gospodarstwa domowego marki Zepter. Znajdą tu Państwo opisy produktów i przyklady ich zastosowań.

 


Tuttostemy i Tuttoluxo - prezentacje produktów

 

 

 

Urządzenie wielofunkcyjne Artmix PRO to nowoczesny blender z funkcją automatycznego gotowania i blendowania próżniowego, dzięki czemu mogą Państwo przygotowywać swoje ulubione posiłki bez utraty wartości odżywczych. Teraz dzięki zapobieganiu przed utlenianiem przygotowywane dania pozostaną świeże jeszcze dłużej

 

Szczegółowy opis blendera oraz link do zakupów on-line:  Blender Artmix

 

Poznaj Artmix PRO - krórki film reklamowy naszego nowego blendera próżniowego z możliwością gotowania. W zestawie dwa kielichy do potraw zimnych i do gorących. Opcja dodatkowa to specjalna osłona wygłuszająca.

 

Czas trwania filmu: 00:00:27

 

 

Premiera roku 2020 - Nowy blender Artmix PRO, doskonałe urządzenie, które z pewnością znajdzie wiele zastosowań w Państwa kuchni. Pyszna zupa, aromatyczny sos albo orzeźwiający koktajl owocowy - teraz to jeszcze łatwiejsze.

 

Czas trwania filmu: 00:01:08

 

 


 

Tatar wołowy - szybki przepis na przygotowanie dania dla czterech osób. Lista produktów do wykonania tego dania znajduje się na końcu filmu.

 

Czas trwania filmu: 00:04:05

 

 

Owsianka z owocami - prosty przepis na pyszne śniadanie na dobry początek dnia. Produkty do wykonania owsianki wymienione na początku filmu.

 

Czas trwania filmu: 00:01:58

 

 


 

Wyciskarka More Juice Press Frozen dzięki opatentowanej metodzie ekstrakcji Smart Extraction System wyciska aż do 40% więcej soku w porównaniu ze standardowymi sokowirówkami.  wyciskarka działa powoli, z prędkością około 54 obrotów na minutę jednak bardzo dokładnie, z dużą siłą docisku, perfekcyjnie oddzielając wyciśnięty sok od miąższu.

 

Szczegółowy opis wyciskarki oraz link do zakupów on-line: Wyciskarka wolnoobrotowa Zepter

 

Wyciskarka Zepter - którki film przedstawiający naszą wolnoobrotową wyciskarkę do warzyw i owoców More Juice Press Frozen.

 

Czas trwania filmu: 00:03:18

 

 

Sokoterapia dla wzmocnienia odporności - dlaczego warto pić naturalne soki, własciwości zdrowotne i ciekawe przepisy na soki, sorbety i desery.

 

Czas trwania filmu: 00:53:26

 

 


 

Zepter TV strona główna

 

 

 

OFICJALNY PRZEDSTAWICIEL ZEPTER W POZNANIU  

telefon 692-288-005

 

 Sklep firmowy Zepter i Bioptron - POZNAŃ ul. Dąbrowskiego 9/11

 

 

 

Nowa oferta w przygotowaniu