Naczynia Kuchenne Zepter Masterpiece

 

. Produkowane z doskonałej jakości materiałów naczynia kuchenne służą naszym Klientom przez wiele lat. Zaawansowana technologia, nowoczesny design oraz innowacyjne rozwiązania to cechy, które wyróżniają produkty Zepter.Wyjątkowa jakość i legendarna trwałość produktów Zepter sprawia, że robią one oszałamiające wrażenie na fanach domowego gotowania, szefach kuchni i wytrawnych smakoszach, spełniając ich najwyższe wymagania.

 

Wszystkie produkty z tej kategorii mogą Państwo zobaczyć tutaj: nacznia kuchenne, patelnie Zepter, noże Zepter

 


Krótki film, który trzeba koniecznie zobaczyć przed pierwszym użyciem naczyń Zepter. Nowe naczynia są specjalnie zabezpieczone, dlatego zanim zaczniemy w nich gotować należy je odpowiednio przygotować do użycia. W filmie dokładnie wyjaśniono jak przeprowadzić cały proces dekonserwacji naszych produktów.

 

Czas trwania filmu: 00:06:48

 

 

 

 


Krótki film przedstawiający naczynia kuchenne Zepter. Innowacyjność i pasja to słowa, które stanowią klucz do zrozumienia fenomenu marki - marki kultowej, której produkty zachwycają kolejne pokolenia miłośników zdrowego stylu życia.

 

Czas trwania filmu: 00:00:28

 

 

Gotowanie w naczyniach Zepter - prezentacja elementów systemu Zepter Masterpiece, wyjaśnienie jak ich używać, aby w pełni wykorzystać ich potencjał. Zdrowe gotowanie i smażenie w naczyniach Zepter.

 

Czas trwania filmu: 00:45:48

 

 


 

Naczynia Zepter - Gotowanie bez wody i smażenie bez tłuszczu w naczyniach Zepter. Garść praktycznych porad dla pełnego wykorzystania naczyń Zepter.

 

Czas trwania filmu: 00:24:53

 

 

Zestawy do napojów Zepter - wykonane ze stali szlachetnej, dostępne w pięciu wersjach, w tym posrebrzane i dekorowane 24 karatowym złotem.

 

Czas trwania filmu: 00:12:53

 

 


 

Zepter TV strona główna

 

 

 

OFICJALNY PRZEDSTAWICIEL ZEPTER W POZNANIU  

telefon 692-288-005

 

 Sklep firmowy Zepter i Bioptron - POZNAŃ ul. Dąbrowskiego 9/11

 

 

 

Nowa oferta w przygotowaniu