Filtry do oczyszczania wody i powietrza Zepter

 

Filmy wideo przedstawiające nasze urządzenia do oczyszczania wody i powietrza. W tym dziale dowiedzą się Państwo wszystkiego co istotnie o produktach do oczyszczania wody, czyli o urządzeniach Edel Wasser i Aqueena Pro, a także o naszym certyfikowanym oczyszczaczu powietrza Therapy Air Ion - zdobywcy wielu nagród dla najlepszych filtów powietrza.

 

 


Najnowsze produkty do oczyszczania powietrza od firmy Zepter

 

 

360 stopniowy oczyszczacz powietrza firmy Zepter - Therapy Air Smart eliminuje do 99,9% szkodliwych cząstek i patogenów, skutecznie chroni przed bakteriami i wirusami, alergenami, kurzem i innymi zanieczyszczeniami.

 

Generator jonów ujemnych oraz wewnętrzny sterylizator światłem UV przyczyniają się do jeszcze lepszego oczyszczania powietrza ze szkodliwych związków.

 

Czas trwania filmu: 00:09:55

 

 

Przenośny oczyszczacz i jonizator powietrza Zepter Myion to wyjątkowy produkt, który mogą mieć Państwo zawsze przy sobie. To niewielkie urządzenie generuje aż 18 milionów jonów ujemnych na centymetr sześcienny.

 

Myion ma jedynie 6,6 cm długości i waży tylko 25 gram, a dzięki wygodnemu ładowaniu USB można z niego korzystać praktycznie wszędzie.

 

Czas trwania filmu: 00:06:48

 

 


 

 

Therapy Air Ion  - system filtracyjny z generatorem jonów ujemnych

 

Pełen opis filtra, a także link do sklepu on-line dostępny tutaj:  Therapy Air Ion

 

 

Krótka prezentacja Therapy Air Ion - opis filtrów wewnętrznych i trybów pracy filtra, omówienie generatora jonów ujemnych oraz wiele innych interesujących informacji na temat filtrowania powietrza.

 

Czas trwania filmu: 00:10:25

 

 

Eliminacja dymu - zobacz jak szybko Therapy Air Ion radzi sobie z usuwaniem gęstego dymu. Nasz filtr usuwa do 99,99% patogenów i toksycznych cząstek PM2,5 i PM10, wirusów, bakterii i substancji toksycznych.

 

Czas trwania filmu: 00:00:49

 

 


 

Jak skutecznie oczyszczać powietrze którym oddychamy każdego dnia - którki film przedstawiający jak filtr powietrza Zepter eliminuje zanieczyszczenia z powietrza w zamkniętych pomieszczeniach.

 

Czas trwania filmu: 00:06:05

 

 

Zanieczyszczone powietrze - krótki Wykład Dr n. med. Mirosława Masteja na temat przyczyn, a także krótko i długotrwałych skutków oddychania zanieczyszczonym powietrzem które nas otacza.

 

Czas trwania filmu: 00:08:26

 

 


 

Filtry do oczyszczania wody Edel Wasser i Aqueena Pro. Wideo prezentacje naszych systemów filtracyjnych. Dlaczego warto mieć własną, filtrowaną wodę w domu i w pracy oraz wiele ciekawych informacji o wodzie i jej składzie, a także jej wpływie na nasz organizm.

 

Linki do pełnych opisów filtrów oraz sklepu on-line: Filtr Edel Wasser, filtr Aqueena PRO

 

 

AqeenaPro - system oczyszczania wody wykorzystujący technologię odwróconej osmozy. Wysoce zaawansowany technologicznie 5-stopniowy system filtracji. AqueenaPro to filtr do montażu pod blatem kuchennym.

 

Czas trwania filmu: 00:10:05

 

 

50%


 

Odwrócona osmoza - filtry do oczyszczania wody Zepter: Czym jest odwrócona osmoza oraz szczegółowe omówienie zasad działania naszych filtórw

 

Czas trwania filmu: 01:00:55

 

 

Jaką wodę po picia wybrać - gość specjalny: dr n.med. M.Mastej. Sposób na skuteczną filtrację wody prosto z domowego kranu.

 

Czas trwania filmu: 00:28:00

 

 


 

Zepter TV strona główna

 

 

 

OFICJALNY PRZEDSTAWICIEL ZEPTER W POZNANIU  

telefon 692-288-005

 

 Sklep firmowy Zepter i Bioptron - POZNAŃ ul. Dąbrowskiego 9/11

 

 

 

Nowa oferta w przygotowaniu