bioptron anti aging

 

Nieoceniona pomoc w walce z procesami starzenia się skóry

 

Bioptron jest światowym liderem w dziedzinie terapii światlem i liczbą blisko trzech milionów zadowolonych klientów na całym świecie. Opatentowana, unikalna technologia pozwala na przenikanie światła do różnych warstw skóry zapewniając maksymalną biostymulację komórek, zwiększa mikrokrążenie i aktywność komórek  - sprzyja produkcji ATP - cząsteczki odpowiedzialnej za transport energii w komórkach.

 

Jak terapia światłem Bioptron hamuje prosesy starzenia się skóry

 

Bioptron baner

Z wiekiem spada produkcja kalogenu, co powoduje, że skóra staje się cieńsza, czego następstwem jest pojawienie się zmarszczek.

 

Urządzenia Bioptron generują światło, które głęboko wnika w warstwę skóry właściwej angażując fibroblasty do produkcji kalogenu.

 

Rezultatem zwiększenia produkcji kalogenu jest zmniejszenie zmarszczek i wygładzenie skóry.


Przyspiesza proces naprawy uszkodzonych tkanek - światło o długości fal równej 830 nm stymuluje mastocysty do uwalniania białek biorących udział w regeneracji tkanek.

 

Przyspiesza syntezę kalogenu i elastyny - światło o długości fal wynoszącej 660 nm stymuluje fibroblasty do zwiększenia produkcji kalogenu odpowiedzialnego za zwiększenie grubości i gęstości skóry redukując objawy starzenia.

 

Zwiększa nawilżenie skóry - światło długości fal równej 590 nm powoduje, że skóra łatwiej zatrzymuje wodę i utrzymuje elastyczność.

 

Regeneruje i ujędrnia skórę - światło o długości fal 525 nm oddziałuje na melanosomy eliminując je, co pomaga przywrócić zdrową cerę i wyrównać koloryt.

 

Wzmaga aktywność komórek - światło o długości fal 633/640 nm sprzyja produkcji ATP, zwiększona aktywność komórek intensyfikuje procesy regeneracji skóry.

 

Zwiększa mikrokrążenie - świato o długości fal 590 nm oraz 840 nm mobilizuje powstawanie nowych naczyń krwionośnych.

 

Zwiększa przepływ krwi - fale o długości 900 nm powodują rozszerzenie naczyń krwionośnych, dzięki czemu możilwe jest zwiększenie przepływu krwi w skórze

 

Urządzenia Bioptron wykorzystują stabilną dawkę światła 2,4 J/cm2 na minutę wytwarzając fale światła o długości 480 - 3400 nm nie emitując szkodliwego dla komórek  promieniowana UV

 


 

 

Terapia światłem Bioptron nadaje szarej, zmęczonej cerze naturalny blask, zmniejsza drobne zmarszki, regeneruje i ujędrnia skórę nadając jej wyraźnie młodszy wygląd

 


Efekt zwiększonego działania zabiegów kosmetycznych i kosmetyków Anti Aging

 

wspomaganie produktów anti aging


Urządzenia Bioptron zapewniają pełną absorbcję, a także przenikaniew gląb skóry innych produktów przeciwstarzeniowych.

 

  • Wzmacniają działanie kremów kosmetycznych
  • skracają czas absorbcji składnika aktywnego
  • przyspieszają aktywowanie substancji czynnej produktu kosmetycznego
  • przyczyniają się do poprawy bilansu wodnego skóry

Terapia światłem Bioptron daje rewelacyjne efekty w polaczeniu z zabiegami anty-aging takimi jak: mezoterapia, biorewitalizacja, terapia PRP, inwazyjny peeling, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym etc.


 

Różnice pomiędzy urządzeniami

 

Wszystkie urządzenia charakteryzują się jednakową technologią oraz skutecznością. Róznice polegają na rozmarze średnicy filtra wpływającego na wielkość powierzchni obszaru poddawanego terapii. Urządzenia doskonakle sprawdzają sie zarówno w profesjonalnym jaki i domowym użytku. Szczegółowy opis każdego urządzenia znajdą Państwo klikając w link pod miniaturami zdjęć poniżej. Z tabeli naświetlania lampą Bioptron dowiedzą się Państwo, które części ciała należy naświetlać przy konkretnych schorzeniach.

 

 

Artykuły powiązane które mogą  Państwa zainteresować:

 

Ile kosztuje lampa  Bioptron - jaką lampę wybrać do swoich potrzeb i od czego zależy jej cena

 

 

 

Wróć do strony głównej bloga

 

 

 

 

OFICJALNY PRZEDSTAWICIEL ZEPTER W POZNANIU  

telefon 692-288-005

 

 Sklep firmowy Zepter i Bioptron - POZNAŃ ul. Dąbrowskiego 9/11

 

 

 

Nowa oferta w przygotowaniu